پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩
 


نسخه چاپي    ارسال به دوست

  

    9 دی امسال را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم

  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان تأکید کرد: مراسم 9 دی امسال باید باشکوه تر از سال‌های قبل برگزار شود تا دشمن بداند که ملت ایران همیشه در صحنه است.

   

به گزارش خبرگزاری فارس از میناب، حجت الاسلام محسن ابراهیمی در خطبه‌های امروز نمازجمعه میناب اظهار کرد: کنگره 1500 شهید هرمزگان به خوبی و با حضور با شکوه مردم برگزار شد و باید این کنگره زمینه‌ای برای تکریم هر چه بیشتر شهدا و خانواده‌های مکرم شهدا در جامعه باشد.

وی افزود: خانواده شهدا قدرخودشان را بدانید چرا که خداوند در قرآن کریم فرموده که جانشین شهید در میان خانواده او، خودم هستم.

امام جمعه موقت میناب اضافه کرد: ای کسانی که کار خانواده شهدا بدست شما حل می شود، این را بدانید که توفیق بزرگی نصیب شما شده است و قدر این فرصت را در خدمت دوچندان به خانواده مکرم شهدا بدانید.

حجت‌الاسلام ابراهیمی خاطرنشان کرد: هرکس خانواده شهدا را راضی کند، خداراراضی کرده است و اگر آنان را خشمگین کند، خداراخشمگین کرده است.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه امروز میناب به روزصنعت پتروشیمی اشاره کرد و عنوان داشت: پتروشیمی در تولید ناخالص ملی و جلوگیری از خام‌فروشی نفت اهمیت و نقشی اساسی دارد و موتور محرکه تولید بشمار می‌رود و امیدوارم اکنون که قرار است خط لوله انتقال نفت از عسلویه به جاسک منتقل شود، شهرستان میناب از این صنعت بی نصیب نماند و یک پتروشیمی در این شهرستان ایجاد و اشتغال جوانان را موجب شود.

امام جمعه موقت میناب به 9 دی روز بصیرت و میثاق با ولایت اشاره کرد و افزود: این روز با حضور مردم ولایتمدارکشورمان در دفع فتنه حماسه ساز شد و برگ زرینی از افتخارات این ملت بزرگ بود.

حجت‌الاسلام و المسلیمن ابراهیمی تأکید کرد: 9دی روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود و باید این روز به خوبی و با شکوه‌تر از سال قبل گرامی داشته شود.

 

شنبه ٧ دی ١٣٩٨٠٩:٤٧363

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان می باشد